Świetna atmosfera

Nasza recepta na udane, skuteczne i atrakcyjne zajęcia to przede wszystkim szkoleniowcy: ludzie młodzi, odpowiedzialni i dobrzy w tym, co robią. Program szkoleń dostosowany jest do wieku i indywidualnych możliwości dzieci. Dzięki temu, że pracujemy w małych grupach, każdy uczeń ma szanse być zauważony, doceniony i poczuć się ważny.


Tablety i tablica multimedialna

Wiemy, że nowe technologie stanowią podstawę nowoczesnej edukacji. Do dyspozycji uczniów mamy więc nowoczesne środki dydaktyczne (tablety, aparaty cyfrowe, kamery, zestaw multimedialny) w tym tablicę multimedialną pozwalającą na wyświetlanie filmików, grafiki, nagrań itp. Nowoczesne środki dydaktyczne tego typu sprawiają, że zajęcia są dla dzieci naprawdę ciekawe.

W ofercie mamy szkolenia dla dwóch grup wiekowych: dla dzieci z klas 1-3 oraz dzieci z klas 4-6.


  Pewność, że w czasie warsztatów ich dziecko rozwija swoją osobowość
  Nowe, przydatne umiejętności ich dzieci
  Chwilę wolnego czasu dla siebie 
  Profesjonalną opiekę ich dziecka
  Informację o postępach edukacyjnych ich dziecka
❖  Stały kontakt mailowy ze szkoleniowcem

© TRAIN FOR FUTURE

 

Train for Future to skuteczna nauka przez dobrą zabawę!


  Wszechstronny rozwój osobowości
  Niezwykłe umiejętności, dzieki którym będą mogli zdobywać świat
  Fantastyczną zabawę
  Nowe znajomości i przyjaźnie 
  Rozwój intelektualny 
❖   Certyfikaty potwierdzające udział w szkoleniu
❖   Materiały szkoleniowe
❖   Informację zwrotną o swoich postępach i mocnych stronach

DZIECI      MŁODZIEŻ      STUDENCI      SZKOLENIA      ZAPISY     DLA SZKÓŁ     COACHING      EVENTY      O NAS      METODY      GALERIA      KONTAKT 

Dlaczego warto zapisać dziecko do Train for Future?

Waszw dziecko to niewyczerpane źródło energii i twórczych pomysłów, jest pełne zapału i ciekawości świata. Ma wrodzoną chęć poznawania, doświadczania i zabawy. Nasze szkolenia mają na celu rozwijanie jego osobowości. Kształcimy umiejętności, które są potrzebne w życiu każdego człowieka: młodego, starszego i najstarszego. Co więcej, umiejętności te są wysoko cenione przez najbardziej pożądanych pracodawców w Polsce i na świecie. Dbamy o najlepszy start w przyszłe życie młodych ludzi, wiedząc, że „Czego Jaś się nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał”. Kształcimy kompetencje przydatne nie tylko w ich przyszłym życiu, ale także w szkole, w domu, na boisku i w parku. Krótko mówiąc – zawsze i wszędzie!

Nasi uczniowie zyskują:

Rodzice zyskują:

Zajęcia dla dzieci (7-12 lat)

freedigitalphotos.net